На Трійцю Колочава скликає гостей на етнофестиваль!

Дата: 08.06.2021 19:21

Протягом двох днів 19-20 червня 2021 року у селі Колочава вперше проходитиме молодіжний етнофестиваль «Верховинське літо». Організатор свята – Колочавська сільська рада.

У суботу ввечері, 19 червня дійство відбуватиметься на горі Томиш. На пагорбі запалять велику ватру і на фоні гір, з дивовижним видом на село відбудеться вечірній концерт, де виступатимуть місцеві фольклорні колективи. Паралельно працюватимуть кілька локацій, на яких проходитимуть майстер-класи з гри на народних інструментах (трембіта, скосівка, сопілка, дримба), коломийки, проводитимуться старовинні місцеві ігри та розваги, фаєр шоу. Дрес-код свята – вишиванка.

У неділю, 20 червня, всіх гостей свята організатори чекають у центрі Колочави, біля Культурно-мистецького центру (амфітеатру). Саме відкриття амфітеатру є ключовою подією фестивалю.

Під час святкового концерту виступатимуть відомі фольклорні та хореографічні колективи, регі –гурт «Чаламада».

Головний гість свята - народний артист України Іван Попович.

Молодіжний етнофестиваль “Верховинське літо” має на меті промоцію культурної та історичної спадщини Карпат (традицій, ремесел, звичаїв, музики, архітектури).

Захід організовано у рамках проєкту «Світ Карпатських розет – заходи зі збереження унікальності культури Карпат», що реалізується за фінансової підтримки Європейського союзу в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна 2014-2020.