Головне управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області

Уряд ухвалив рішення про зростання мінімальної пенсії рідним загиблих в АТО/ООС

11 жовтня 2021 року Урядом прийнято постанову № 1052, якою внесені зміни до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 3 серпня 2020 року № 674 «Про додатковий соціальний захист окремих категорій осіб».

14:01 17.10.2021

Типові інформаційні картки

ТИПОВА ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА послуги з надання повідомлення-розрахунку суми доплати відповідно до частини третьої статті 24 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”

15:08 08.10.2021

Щодо підвищення пенсій пенсіонерам, котрим виповнилося 75 років

На виконання пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 № 849 «Деякі питання підвищення пенсійних виплат для окремих категорій осіб у 2021 році та в подальшому» Головним управлінням Пенсійного фонду України в Закарпатській області проведено з 1 жовтня 2021 року перерахунок пенсій особам, котрим виповнилося 75 років.

14:59 06.10.2021

Електронні листки непрацездатності

Завершився перехідний період від листків непрацездатності на паперових носіях до електронних. Він тривав з червня по серпень поточного року. Особам видавалися і електронні лікарняні, і паперові листки непрацездатності. З 1 вересня усі медичні установи України повністю перейшли на електронні лікарняні.

13:44 07.09.2021

ЗМІНИ В ОРГАНІЗАЦІЇ ВИПЛАТИ І ДОСТАВКИ ПЕНСІЙ ТА ГРОШОВОЇ ДОПОМОГИ

Кабінетом Міністрів України 29 березня 2021 року прийнято постанову № 277 „Про додаткові заходи щодо організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України”.

13:30 16.04.2021