Синевир – Горяни, що вражають

«Синевир». В уяві зразу виникає Морське око – найбільше високогірне озеро Українських Карпат, Національний природний парк «Синевир», Долина вовків та Центр реабілітації карпатського бурого ведмедя.

18:18 31.10.2021

У Синевирі відбувся тренінг з питань інтерпретації культурної спадщини

Участь у тренінгу в рамках проекту Інтерпретаційна культурно-пізнавальна мандрівка «Синевир.Горяни», що відбувся 25-29 серпня взяли місцеві екскурсоводи, працівники закладів культури громади, працівники національного природного парку «Синевир», майстрині та представники громадських організацій.

18:14 01.09.2021

Вовки, що надихнули на екопарк

Винуватцями найбільший контактного звіринця на Закарпатті - екопарку "Долина вовків" є вовоки, вірніше малі влвченята.   Декілька років тому назад перших маленьких вовченят екопарку господар відкупив у мисливців. Зовсім маленькі вони  вільно гуляли  по території притулку і  засинали в господарських приміщеннях. Малюки виросли і стали хижими звірями із справжніми вовчим характером.

07:09 15.03.2021

Земля наближена до неба

Цей офіційний туристичний  слоган Закарпаття  найбільше підходить до нашої громади.

22:06 17.01.2021