Проекти та інвестиції

СиневирЕКО: СТВОРЮЄМО УНІКАЛЬНЕ ДЛЯ ТИХ, ХТО ЦІНУЄ НАТУРАЛЬНИЙ СМАК ТА ПРАГНЕ МАКСИМАЛЬНОЇ КОРИСТІ.

Шалений ритм сучасного світу, глобалізація та урбанізація, катастрофічна відсутність часу змушують людей жертвувати моментами для себе, відкладати відпочинок на потім, прагнути отримати максимум користі в одному продукті.

10:53 14.06.2022

Синевир – Горяни, що вражають

«Синевир». В уяві зразу виникає Морське око – найбільше високогірне озеро Українських Карпат, Національний природний парк «Синевир», Долина вовків та Центр реабілітації карпатського бурого ведмедя.

18:18 31.10.2021

У Синевирі відбувся тренінг з питань інтерпретації культурної спадщини

Участь у тренінгу в рамках проекту Інтерпретаційна культурно-пізнавальна мандрівка «Синевир.Горяни», що відбувся 25-29 серпня взяли місцеві екскурсоводи, працівники закладів культури громади, працівники національного природного парку «Синевир», майстрині та представники громадських організацій.

18:14 01.09.2021

Вовки, що надихнули на екопарк

Винуватцями найбільший контактного звіринця на Закарпатті - екопарку "Долина вовків" є вовоки, вірніше малі влвченята.   Декілька років тому назад перших маленьких вовченят екопарку господар відкупив у мисливців. Зовсім маленькі вони  вільно гуляли  по території притулку і  засинали в господарських приміщеннях. Малюки виросли і стали хижими звірями із справжніми вовчим характером.

07:09 15.03.2021