Королева української поезії - Ліна Костенко

Ліна Костенко - це видатна українська поетеса, письменниця , перекладачка, громадська діячка та активістка. Вона народилася 19 березня 1930 року в Києві.   Поетеса відома своїми глибокими та емоційними віршами, які часто відтворюють драматичні моменти історії України та людські почуття.

16:03 18.03.2024

Тарасова доля - доля України

З 1 по 9 березня у приміщенні нашої бібліотеки проходили святкові заходи, присвячені великому українському поету та художнику Тарасу Шевченку.

14:23 09.03.2024

Донька України - Леся Українка

Леся Українка - справжнє ім'я Лариса Петрівна Косач - Квітка , видатна українська письменниця, поетеса, перекладачка, драматургиня та громадська діячка.

15:53 25.02.2024

2 річниця з початку повномасштабного вторгнення

Вторгнення російських військ на територію України , що почалося в 2014 році, спричинило конфлікт, який досі триває. Ця війна відзначається численними бойовими діями, порушенням прав людини та гуманітарними кризами. Україна веде оборонну війну, захищаючи свою територіальну цілісність та суверенітет.

14:34 24.02.2024