Комплексний план просторового розвитку

Створено робочу групу з розробки коплексного плану просторового розвитку території Синевирської територіальної громади

На черговому засіданні виконавчий комітет, розглянувши заяви на включення до Робочої групи з розробки коплексного плану просторового розвитку території Синевирської територіальної  громади, прийняв рішення про створення робочої групи.

09:58 16.08.2023

Підготовчий етап розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Синевирської сільської ради

26 липня  2023 року на виконання вимог чинного законодавства Синевирською сільською  радою було прийнято рішення про розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Синевирської сільської  територіальної громади Хустського  району Закарпасткої  області (Рішення № 8 від 26.07.2023 року,  додаток №1, додаток №2, додаток №3)

16:15 01.08.2023

Повідомлення про початок розроблення комплексного плану просторового розвитку території Синевирської громади

На виконання вимог чинного законодавства Синевирською сільською радою було  прийнято рішення про розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Синевирської громади Хустського району Закарпатської області (Рішення №8 від 26.07.2023).

16:08 01.08.2023