СЛУЖБА 101

Правила прийому на навчання до навчального пункту аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Закарпатській області на 2023 рік

На виконання пункту 13 наказу МВС України від 13 березня 2023 року № 183 «Про затвердження Порядку підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації основних працівників пожежно-рятувальних підрозділів для забезпечення місцевої пожежної охорони»  оприлюднюємо  «Правила прийому на навчання до   навчального пункту аварійно-рятувального загону  спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Закарпатській області на 2023 рік».

11:08 18.05.2023

Рішення виконавчого комітету "Про заходи щодо попередження пожеж, загибелі та травмування людей під час пожеж на території Синевирської територіальної громади"

17:11 12.11.2021

УВАГА! НЕ СПАЛЮЙТЕ СУХУ РОСЛИННІСТЬ!

Спалювання сухої рослинності призводить до некерованих надзвичайних ситуацій, виникає небезпека лісових пожеж, що може призвести до займання будинків, машин, лінії електропередач, газопроводів з фатальними наслідками.

21:19 20.04.2021

Будьте обережні при виявленні вибухонебезпечних предметів

У весняно-літню пору, коли активно ведуться польові та земляні роботи, зростає кількість випадків виявлення вибухонебезпечних предметів, необережне поводження з якими може призвести до вкрай неприємних наслідків.

14:49 18.04.2021