Оголошення

Оголошення: Синевирська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади в орган місцевого самоврядування: Провідний спеціаліст служби у справах дітей.

10:47 28.03.2023

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ЩОДО МІСТОБУДІВНОГО МОНІТОРИНГУ ГЕНЕРАЛЬНИХ ПЛАНІВ СИНЕВИРСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Містобудівний моніторинг проведено відповідно до статей 31,42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 23 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства від 01.09.2011 р. № 170 «Про затвердження Порядку проведення містобудівного моніторингу» (у редакції наказу Міністерства розвитку громад та територій України від 14 грудня 2021 року № 333)

11:13 19.12.2022

ПРО ПОЧАТОК ПРОВЕДЕННЯ МІСТОБУДІВНОГО МОНІТОРИНГУ ГЕНЕРАЛЬНИХ ПЛАНІВ СИНЕВИРСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Синевирська сільська рада інформує про початок проведення містобудівного моніторингу генеральних планів Синевирська територіальної громади та початок підготовки аналітичного звіту.

08:55 11.11.2022