Центр надання адмінітративних послуг

"єРобота" - урядова програма безповоротних грантів для створення розвитку власного бізнесу

З метою реалізацій державного проєкту ,,єРобота” щодо популяризації грантових програм, зокрема з надання грантів для ветеранів , пропонуємо  для перегляду соціальні ролики.

13:24 08.03.2024

Програма "Рука допомоги"

Міністерство соцполітики поновило програму   «Рука допомоги»   На реалізацію програми державою виділено 9,6 млн грн.

10:04 03.03.2023

Ключ до змін – технології civic tech на допомогу людям з інвалідністю

Вінницька міська організація соціального розвитку та становлення окремих малозахищених категорій молоді „Паросток” запрошує представників соціальних закладів, які надають послуги особам з інвалідністю, та представників громадянського суспільства до реалізації всеукраїнського проекту „Ключ до змін – технології civic tech на допомогу людям з інвалідністю”, що виконується в рамках проєкту Фонду Східна Європа „3D Project: Розвиток попри перешкоди.

18:43 25.02.2022