Новини

Із 20 листопада по 16 грудня відбувся ІІ етап Всеукраїнських учнівських Олімпіад

Олімпіади пройшли із таких предметів як : екологія , історія , англійська мова , географія , німецька мова , математика , українська мова і література , хімія , біологія , інформатика , фізика , правознавство, економіка , трудове навчання (технології), астрономія , інформаційні технології .

10:01 16.12.2023

У Синевирському ліцеї пройшов виховний захід "Хоробрі серця навколо нас" присвячений Дню Збройних Сил України. На виховний захід були запрошені учасники бойових дій з нашого села Сятиня Ігор, Кут Микола, Міщанин Михайло та Козленко Віталій. Здобувачі освіти мали змогу поспілкуватися, поставити запитання, які їх цікавили. Захід пройшов в щирій, дружній, доброзичливій атмосфері. Дякуємо Вам наші захисники за сміливість, рішучість та любов до рідної землі! Нехай Господь береже кожного українського воїна!

11:31 06.12.2023