Головне управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області

КУДИ ЗВЕРТАТИСЯ ЩОДО ОТРИМАННЯ СТРАХОВИХ ВИПЛАТ

З 1 січня 2023 року уповноваженим органом в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування є Пенсійний фонд України. Таким чином, саме Пенсійний фонд України здійснює страхові виплати, розмір яких зберігся, а деяких – навіть збільшився.

09:35 20.01.2023

ЩОДО СТРАХОВИХ ВИПЛАТ

З 1 січня 2023 року набула чинності оновлена редакція Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування», відповідно до якої страхові виплати у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та від нещасного випадку на виробництві здійснюватиме не Фонд соціального страхування України (ФССУ), а Пенсійний фонд України.

13:26 10.01.2023

ПРО ЗМІНИ У ПРИЗНАЧЕННІ СУБСИДІЙ І ПІЛЬГ НА ОПЛАТУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16.09.2022           № 1041 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу Пенсійним фондом України», починаючи з 1 жовтня 2022 року, розпочалася поетапна передача функцій адміністрування житлових субсидій та пільг Пенсійному фонду України. З 1 грудня 2022 року функції із призначення субсидій та пільг перейдуть до органів Пенсійного фонду. Які зміни у цій сфері очікують громадян?

14:32 02.11.2022

До уваги громадян!

Головне управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області на час дії воєнного стану тимчасово припинило виїзні прийоми на віддалених робочих місцях в населених пунктах області.

10:35 13.04.2022

Уряд ухвалив рішення про зростання мінімальної пенсії рідним загиблих в АТО/ООС

11 жовтня 2021 року Урядом прийнято постанову № 1052, якою внесені зміни до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 3 серпня 2020 року № 674 «Про додатковий соціальний захист окремих категорій осіб».

14:01 17.10.2021

Типові інформаційні картки

ТИПОВА ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА послуги з надання повідомлення-розрахунку суми доплати відповідно до частини третьої статті 24 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”

15:08 08.10.2021

Щодо підвищення пенсій пенсіонерам, котрим виповнилося 75 років

На виконання пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 № 849 «Деякі питання підвищення пенсійних виплат для окремих категорій осіб у 2021 році та в подальшому» Головним управлінням Пенсійного фонду України в Закарпатській області проведено з 1 жовтня 2021 року перерахунок пенсій особам, котрим виповнилося 75 років.

14:59 06.10.2021