Земля наближена до неба

Дата: 17.01.2021 22:06

Цей офіційний туристичний  слоган Закарпаття  найбільше підходить до нашої громади.

Відчуття щастя, гармонії та спокою наповнить Вас, як тільки виїдете на Синевирський перевал, залишиться ще довго і знову покличе на озеро Синевир.

Не вірете?  А перевірьте!

Приїжджайте круглий рік.

Весною озера найбільш повноводне і дууууже красиве. Природа тільки що прикинулася і переливається 50-ма відтінками зеленого.  На полонинах ще білий сніг різко контрастує з  темно-зеленими смереками та світло-зеленими буками.

Річки повноводні, водоспад «Білий звір» не сам, декілька потоків оживають і  створюють низку малих водоспадів.

Ведмеді прокинулися, наїдаються після зимової сплячки і починають бешкетувати.

Літом візьміть рюкзаки і пройдіться спеціально прокладеними екологічними стежками територією національного природного парку «Синевир».  Тихенько так ходіть і побачите косулі, що мирно випасаються, почуєте спів пташок, зловите руками теплий вітер і проміння сонця між смереками. Збирайте ягоди і лікувальні трави.

Підніміться на г. Озірну. Там можна торкатися руками хмар і обійняти хоча би поглядом гори.  Внизу виблискує Морське око (друга назва озера Синевир). Острів неначе зіниця, вода як райдужна оболочка і смереки як густі вії.

Осінь пора для справжніх гурманів природи. Все жовте, оранжеве, зелене і деколи біле від перших заморозків. Саме час відвідувати музей Лісу і сплаву,  візит-центр НПП «Синевир» , Музей природи в с. Синевирська поляна. Спостерігайте як готуються звірі до зими в еко-парку «Долина вовків» і в реабілітаційному центрі бурих ведмедів. Тільки не дражніть тварин.

Полюйте «тихо» - збирайте справжні карпатські білі гриби.

Зима. Зима в околицях Синевира неймовірна . Не пером описати ні в казці сказати. + лижі, санки, сніжки, Новий Рік, Різдво, колядки, забави…

Будь-якої пори року одного дня дуже мало.

Зупиніться в комфортабельних готелях, затишних садибах, сучасних котеджах. Замовте в колибах банош, бо грач, шашлик, грибну юшку, бриндзю, скуштуйте настойки на грушах, калгані, яфенах, шишиках та бруньках смереки, зловіть, приготуйте і посмакуйте форель.

Релаксуйте в банях і чанах.

Поїхали! Дивись, пізнай, відпочивай, радій, спілкуйся, твори, мрій, відкривай світ ..  #не_обмежуй_безмежне