Розпорядження сільського голови

Дата: 03.03.2021 15:24

СИНЕВИРСЬКИЙ СІЛЬСЬКИЙ ГОЛОВА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

2 березня 2021 року                                                                              №18

Про призупинення освітніх та

навчально-виховних процесів в ДЗО

та ЗЗСО Синевирської сільської ради

Відповідно ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», ст. 5 Закону України „Про охорону дитинства”, керуючись Постановою  Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 (зі змінами) «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», керуючись дорученням голови Закарпатської ОДА від 26.02.2021 року № 02-05/9, беручи до уваги рішення комісії з питань ТЕБ та НС Синевирської сільської ради від 01.03.2021 року протокол № 4, та з метою вжиття невідкладних заходів, спрямованих на збереження здоров’я дітей, вчителів та вихователів, належної організації освітнього процесу на території Синевирської сільської ради  у зв’язку з різким поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-2019, спричиненої коронавірусом SARS-СоV-2:

1. Тимчасово з 3 березня 2021 року по  16 березня 2021 року призупинити освітній та навчально-виховний процеси в:

- Синевирському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступеня;

- Синевирському дошкільному закладі освіти № 1.

2. Керівникам Закладів освіти наказую:

2.1. Вжити необхідних заходів пов’язаних з призупиненням освітнього процесу в:

- Синевирському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступеня;

- Синевирському дошкільному закладі освіти № 1.

2.2. Провести інформаційно-роз`яснювальну роботу серед учнів та батьків щодо тимчасового призупинення навчання.

2.2. Забезпечити чергування робочих груп в Закладах освіти, стежити за дотриманням відповідного температурного режиму в приміщеннях навчальних закладів, збереження цілісності опалювальних систем.

2.3. Провести серед учасників навчально-виховного процесу позапланові інструктажі із безпеки життєдіяльності та роботи в надзвичайних умовах.

3. Керівнику Закладу загальної середньої освіти - вжити заходів з виконання навчальних програм через організацію навчання учнів з використанням технологій дистанційної освіти, інтернет-ресурсів.

4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на начальника відділу освіти, культури, сім`ї, молоді та спорту Костюка Р.І.

Синевирський сільський голова                                             Іван ЧУП