Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади начальника служби у справах дітей

Дата: 10.03.2021 15:51

СИНЕВИРСЬКИЙ СІЛЬСЬКИЙ ГОЛОВА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

10 березня 2021 року                                                                                                     № 23

Про оголошення на проведення конкурсу

на заміщення вакантної посади начальника служби

у справах дітей

Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 №169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців»:

1. Оголосити конкурс на заміщення вакантної посади начальника служби у справах дітей згідно з додатком

2. Секретарю сільської Шпілька О.М. повідомлення про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади опублікувати на сайті сільської ради.

3. Секретарю сільської ради Шпілька О.М. провести прийом документів поданих для участі у конкурсі протягом 30 календарних днів з дня його опублікування на сайті сільської ради.

4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника сільського голови Бошоту В.В.

Синевирський сільський голова                                                         Іван Чуп

До розпорядження Синевирського сільського голови

від 10 березня 2021 року № 23

Оголошення

Синевирська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади в орган місцевого самоврядування:

1. Начальник служби у справах дітей.

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів. Вища освіта (магістр, спеціаліст), вільне володіння державною мовою. Стаж роботи в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності не менше 2-х років.

Повинен знати. Конституцію України; закони України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про державну службу», «Про запобігання корупції» та інші закони України з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування; інші підзаконні нормативно-правові акти, що стосуються розвитку відповідних сфер управління; основи психології, правила внутрішнього трудового розпорядку; правила ділового етикету; правила охорони праці та протипожежної безпеки; основні програми роботи на комп'ютері.

Необхідні документи для участі у конкурсі:

• заява про участь у конкурсі;
  • особова картка (форма П-2 ДС);
  • автобіографія;
  • дві фотокартки розміром 4x6;
  • копія документа про освіту;
  • копія паспорта;
  • копія реєстраційної картки платника податків;
  • електронна декларація про доходи.

Для довідок та подання документів для участі у проходженні конкурсу на заміщення вакантної посади звертатися до Синевирської  сільської ради за адресою: 90041, Закарпатська область, Хустський  район, с. Синевир,  буд. 1066. Телефон для довідок: (0976278322).

Термін подання документів: 30 календарних днів від дня подання оголошення про проведення конкурсу на сайті сільської ради.