Синевирська громада розпочинає розробку стратегії

Дата: 29.03.2021 07:16

«Якщо ви чітко не знаєте, куди хочете потрапити – скоріше за все ви опинитеся не в тому місці, де хотілося б бути» - Конфуцій.

Новостворена невелика, але з великими планами на майбутнє Синевирська громада розпочинає роботу над стратегією розвитку.

Стратегія розвитку  - це свого роду дороговказ з чітко визначеною кінцевою метою.   Громада має знати, чого хоче досягнути, які потрібні ресурси. Що для цього треба робити, коли і якими силами? На ці всі питання дає відповідь стратегія розвитку.

Крім того, стратегія має згуртувати села, що  об’єдналися. Для нас важливе не лише територіальне  об’єнання, а й усвідомлення однієї великої родини.  Єдність двох сіл – наріжний камінь, навколо якого будемо будувати спільне майбутнє.

Робота над цим основоположним документом громади  вимагає залучення максимально можливого кола людей.

У нашому випадку – це представники від влади, бізнесу, НПП «Синевир», освіти, медицину, культури.  Також важливою є  думка молодих людей і старійшин громади. Молодь має сучасні погляди і креативне мислення, а старше покоління – досвід і мудрість.

Для нас важливим є не лише співпраця у розробці стратегії, але і долучення всіх зацікавлених сторін до її реалізації.  Тільки у такому разі стратегія принесе реальну користь нашій громаді і кожному її мешканцю.

Запрошуємо до співпраці всіх  жителів громади, гостей краю, інвесторів, меценатів, експертів.

Слідкуйте за нашими публікаціями на сайті та в соціальних мережах.

І АКТИВНО ДОЛУЧАЙТЕСЯ!

Успіхів всім і процвітання громаді!