До уваги керівників організацій, які працюють на території Синевирської громади!

Дата: 02.04.2021 15:43

Розпочалася підготовка до 3 етапу вакцинації мешканців територіальної громади від гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Масова вакцинація проводиться у відповідь на пандемію COVID-19 в Україні.

Згідно з планами Міністерства охорони здоров’я України  до цільової групи третього етпу входять:

-люди віком від 65 до 79 років;

-працівники критично важливих структур державної безпеки, включаючи Державну службу України з надзвичайних ситуацій, Національну поліцію України, Національну гвардію України, Службу безпеки України, Державну прикордонну службу України, військовослужбовців Збройних Сил України, Міністерство внутрішніх справ України;

-вчителі та інші працівники сфери освіти.

Робоча групі з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації просить до 05.03.2021.р надати інформацію на електронну адресу Синевирської сільської ради (synevyr.rada@ukr.net.) про кількість осіб цільової групи 3 епату, які виявили бажання вакцинуватись проти  COVID-19.