День благоустрою

Дата: 21.04.2021 16:23

Фото без описупройшов сьогодні на території  Синевирської громади.

Прибрати  сміття вийшли працівники Синевирської сільської ради, вчителі та учні двох шкіл, працівники дошкільних закладів освіти,  медики та  працівники культури. Днями раніше, подібну екологічну  акцію провели співробітники національного природного парку «Синевир».

Спільними зусиллями було прибрано території біля установ, очищено від сміття береги річок та узбіччя доріг.

Окрема подяка депутатам сільської та районної рад, які також долучилися до прибирання території та  НПП Синевир за виділену автомобільну техніку.

Закликаємо мешканців громади долучитися до ініціативи і організувати міні-акції з прибирання території біля своїх садиб.

За словами сільського голови Іван Чупа, наступну акцію з прибирання сміття в околицях сіл  буде проведено у травні місяці.

Запрошуємо приєднатися всіх небайдужих. Про час і місце акції буде повідомлено додатково.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)