Рятувальники закликають дотримуватися пожежної безпеки під час святкування Великодніх свят

Дата: 27.04.2021 13:48

Великдень – одне з найбільших християнських свят. У цей день люди масово вирушатимуть до церков, де освячуватимуть паски та писанки.

Та попри всі приготування до свята, не можна забувати й про важливість дотримання правил безпеки.

Під час освячення святкового кошика у церкві, стежте за полум’ям свічки, щоб це не призвело до загоряння. Тримаючи її у руках, відійдіть на безпечну відстань від інших, щоб від вогню свічі не загорівся одяг людей поруч. Для того, щоб гарячий віск зі свічки не капав на підлогу чи килим у церкві, тримайте під рукою шматочок цупкого паперу.

Пам’ятайте ці правила та дотримуйтесь їх, щоб свято не перетворилося на трагедію!

Під час приготування пасхальних страв не забувайте про правильне поводження з вогнем під час експлуатації печей та електроприладів. У жодному разі не слід залишати їх ввімкненими на період своєї відсутності. Не залишайте дітей без нагляду, особливо, коли в будинку палиться піч, горить газ чи свічка.

Багаторічний аналіз пожеж дає підстави стверджувати, що так званий людський фактор – головна причина чи не кожної пожежі. Найбільшу небезпеку створюють самі люди, безпечність їх поведінки.

Як кажуть в народі, береженого Бог береже. Тож, шановні громадяни, щоб не сталося лиха, ще раз звертаємось до Вас: дотримуйтесь елементарних правил пожежної безпеки під час Великодніх свят. Адже тільки від Вас залежить Ваша особиста безпека та благополуччя. Зробіть все можливе, щоб зберегти своє майно та життя від вогню.

Міжгірський районний відділ Управління ДСНС України у Закарпатській області нагадує, що лише висока культура поводження з вогнем, дотримання правил пожежної безпеки позбавить вас від біди і страждань, що приносять пожежі.

Начальник Міжгірського районного відділу

Управління ДСНС України у Закарпатській області