Продовження роботи над стратегією розвитку громади

Дата: 21.05.2021 09:28

Фото без описуДнями відбулося друге засідання робочої групи з розробки стратегії розвитку територіальної громади.

Основним питанням порядку денного  було аналіз соціально-економічного стану громади та результатів опитування мешканців та підприємців.

Грунтовну характеристику громади представила начальник відділу економічного розвитку, туризму та інвестицій Ледней Ліліана на основі зібраної статистичної інформації.

Аналіз результатів анкетування виявив  основні проблеми, які турбують мешканців та завдання, які необхідно вирішувати першочергово. Найбільшу активність в опитуванні виявила молодь.

На основі аналізу проблем та зібраних даних робоча група визначила сильні та слабкі сторони громади.  А також проаналізувала зовнішні можливості та загрози, які можуть впливати на життя громади.

Насамкінець присутні висловили свою думку, якою вони бачать громаду у 2027 році.

Наступним етапом роботи на розробкою  стратегії розвитку громади буде визначення сценарію розвитку громади, її переваг, викликів та ризиків.

Дякуємо всім, хто долучився до опитування  та членам робочої групи за активну роботу.