Лісові пожежі будуть ліквідовані спільними зусиллями

Дата: 31.05.2021 13:11

На днях  на території громади в урочищі Остріки, природоохоронці та рятувальники підрозділу ДСНС та працівники НПП "Синевир" провели спільні навчання з ліквідації умовної пожежі в природних екосистемах.

Метою навчання є - визначити ступінь готовності підрозділів до виконання покладених на них завдань та вдосконалити практичні навички керівного складу з управління з діями організацій, установ і об?єктів району, пов?язаних з пожежами в лісових масивах.

За тактовним задумом навчань, на території урочища сталося загорання відходів з подальшою загрозою на лісовий масив.

Першими до гасіння приступили працівники НПП «Синевир», згодом, за кілька хвилин, їм на допомогу прибули рятувальники державного пожежно-рятувального поста с. Синевир.

На виконання поставленого завдання було відведено 60 хвилин, протягом яких треба було провести всі необхідні заходи для повної ліквідації пожежі. До навчання було залучено дві одиниці техніки та 25 чоловік особового складу.

Пожежні бригади добре впоралися із поставленими завданнями. Це в свою чергу показує на високий професіоналізм рятувальників. Такі навчання планують проводити і надалі, щоб вдосконалювати професійні навички гасіння пожеж.