Книжкова виставка до Дня Конституції України

Дата: 26.06.2021 12:10
Кількість переглядів: 2043

Фото без опису"Закон - путівник по життю"  відбулася в приміщенні Синевирської сільської бібліотеки.

25 років тому, 28 червня 1996- го Верховна Рада ухвалила Основний Закон - Конституцію держави. Сталося це на п'ятий рік незалежності України. Наша країна була останньою з колишніх радянських республік, яка прийняла нову Конституцію.

У рамках відзначення Дня Конституції завідувачка бібліотекою Ольга Стець також  провела вікторину "Як добре ви знаєте Конституцію України?" серед працівників виконавчого апарату Синевирської сільської ради.

Вікторина стосувалася знання основних  положень вищого нормативно правового акту України, прав та обов’язків громадян нашої держави.

Всі працівники територіальної громади  показали неабияку обізнаність основного закону України.