З Днем Конституції та Днем Молоді!

Дата: 27.06.2021 16:27
Кількість переглядів: 1989

Фото без описуШановна громадо!
Прийміть щирі вітання  із загальнодержавними святами – Днем Конституції України та Днем молоді!

Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності країни.

Впевнений, що наполеглива праця кожного з нас стане запорукою подальшої розбудови нашої державності, сприятиме добробуту кожної родини.

Також, сердечно вітаю вас з прекрасним літнім святом молодості, краси, енергії та завзяття – Днем молоді! Як відомо, погоже літо сіє в людський душах надію на добрий та щедрий урожай восени. Так і наша розумна, талановита, красива та сонячна молодь дарує нам упевненість у щасливому майбутньому рідного краю.
Вірте в свої сили! Творіть! Знайте: молодість – не вік, а стан душі. Залишайтесь завжди молодими!

Зі святом вас, дорогі земляки!

Голова громади

Іван Чуп