Державна інспекція енергонагляду України відповіла на звернення голови громади Івана Чупа

Дата: 01.07.2021 20:30
Кількість переглядів: 2031

Фото без описущодо  якості електроенергії на території громади.

Останнім часом від жителів с. Синевир (Товчка) надходили  постійні скарги щодо постачання електроенергії, параметри якості якої не відповідають вимогам державного стандарту.

Реагуючи на звернення  селян, сільський голова Іван Чуп  направив  запит до  державної інспекції енергонагляду України.

Інспекція провела заміри напруги в житлових будинках   та на  шинах КТП-184.  Незважаючи на те що зміна напруги не перевищує допустимих норм (коливання в межах від 229 В до 238 В), було виявлено порушення вимог  нормативно-правових актів щодо технічного стану електричних мереж та організації експлуатації.

Управління держенергонагляду в Закарпатскій області з метою усунення виявлених порушень видало припис ПрАТ «Закарпаттобленерго».

Найближчим часом  всі несправності будуть ліквідовані.

Лист-відповідь