Перші успіхи новоствореної Синевирської громади.

Дата: 12.07.2021 14:17

Фото без описуМаленька   громада , у центрі Українських Карпат,  робить перші кроки до успішної, дружньої та  самодостатньої громади.

• Так, ми різні  –  але в тому наша  перевага і ми разом будуємо  наше майбутнє.
  • Так, нам важко розпочинати –  але ми всі!!!  дуже стараємося і у нас є перші успіхи.
  • Так,  нам не вистачає ресурсів – але ми ефективно використовуємо те що маємо  і   активно залучаємо  додаткові  кошти.

Короткий зміст проектів, над якими розпочинаємо працювати.

1. «Капітальний ремонт другого поверху амбулаторії загальної практики сімейної медицини».  Додаткові кабінети створять комфортні умови для лікування мешканців громади.
  1. «Багатофункціональний спортивний майданчик в Синевирській школі».  Для занять на уроках фізичної культури та активного дозвілля молоді.
  1. «Покращення умов навчання для молодших школярів Синевирського закладу освіти» Незабаром розпочнеться ремонт приміщень для вбиралень корпусу початкової школи.
  1.  «Здорова молодь – успішна громада».  Збудуємо вуличний  спортивний майданчик для Синевирсько-Полянського закладу освіти.
  1. "Інтерпретаційна культурно-пізнавальна мандрівка «Синевир. Горяни» .  Ми успішно пройшли конкурс та всі переговорні процедури і знаходимося на етапі підписання угоди з Українським культурним фондом.  У рамках реалізації проекту  будуть розроблені 4  культурні туристичні  маршрути «Синевир.Традиції», «Синевир.Промисли», «Синевир.Історія», «Синевир. Духовність», відзняті 8  рекламно-інформаційних роликів, підготовлено гідів-інтепритаторів, проведно прес-тур, рекламну кампанію   та створено сайт.
  1. «Громада дружня до бізнесу».   Знаходимося на етапі переговорних процедур.  Мета проекту: «Створення локального товарного бреду органічної продукції з дикоростучих та лікарських рослин «Синевир-Еко».

Завдання проекту:

• Започаткування та розвиток кластерної  ініціативи  «Синевир-Еко»  з  виробництва та реалізації органічної продукції з дикоростучих та лікувальних рослин.
  • Розробка бренду  (брендинг) «Синевир-Еко»
  • Промоція та популяризація органічної продукції з дикоростучих та лікувальних рослин  «Синевир-Еко"

7Ми вийшли до фіналу конкурсу «Наша громада» (за рішенням експертів) , який проводить  телеканал  ICTV. Уже знято інформаційний ролик про громаду, який незабаром вийде у ефір. Готуємо проект «Нетиповий Синевир: Синевир-Гори. Синевир-Горяни». для суперфіналу.

Слідкуйте за нашими публікація та активно долучайтеся для заходів.

Дуже дякуємо всім за підтримку та допомогу, яку Ви вже надали та сподіваємося на подальшу співпрацю. У нас все  вийде!