Наслідки руйнівного паводку в с. Слобода ліквідовано

Дата: 22.07.2021 13:51
Кількість переглядів: 2068

Фото без опису і повністю відновлено рух транспорту.

Всього декілька днів знадобилося КП «Воловецький агрошляхбуд» для ліквідації наслідків раптового паводку.

18 липня внаслідок сильної зливи з градом верхня течія р. Тереблі та її притоки  вийшли з берегів. Висока вода підмила береги, зруйнувала берегоукріплення, селеві потоки захарищили русло річок та перекрили водопропускні труби.

Тимчасовий проїзд було відновлено в той же день силами місцевих жителів та працівниками пожежної частини с. Синевир. Наступного дня почала роботу важка спеціалізована техніка КП «Воловецький агрошляхбуд» на обслуговування якого знаходиться дана дорога.

За декілька днів вдалося зробити комплекс берегоукріплюваних робіт на найнебезпечніших ділянках дороги, розчистити русла потічків та водопропускні труби  від захаращень.

Від імені громади висловлюємо подяку Мирославу Бігарю, провідному інженеру служби місцевих доріг, за швидке реагування.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)