Розробка стратегії розвитку Синевирської громади - визначаємося з цілями.

Дата: 24.07.2021 08:10

Фото без опису        Відбулося 3 засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Синевисрької громади.

Члени  робочої групи обговорили попередні напрацювання (стратегічне бачення, SWOT –аналіз, порівняльні переваги, виклики та ризики).

Учасники заходу ознайомилися з SWOТ-матрицею та типами стратегії, розробленими на основі аналізу зв’язків між сильними, слабими сторонами з та загрозами і можливостями.

Також було представлено 3 сценарії розвитку інерційний (песимістичний),  реалістичний (цільовий) та модернізаційний (оптимістичний), обговорення яких викликало жваві дискусії.

Після затвердження  кінцевого варіанту стратегічного  бачення учасники третього засідання  приступили до обговорення дерева цілей.

У результаті спільної роботи  визначено 3 стратегічні цілі:

1. Підвищення  конкурентоспроможності та інноваційності економіки громади
  2. Розвиток людського капіталу та охорона природи
  3. Розвиток туризму та креативних індустрій

До кожної стратегічної цілі було представлено операційні цілі із завданнями.

На засіданні прийняли рішення про подальші кроки в розробці стратегії – підготовка технічних завдань на проекти розвитку.

Незабаром буде оголошено про збір ідей проектів відповідно до запропонованого експертами зразку. Тож кожен мешканець зможе внести свої пропозиції та безпосередньо долучитися до розробки стратегії розвитку.  Ідеї мають відповідати стратегічним та операційним цілям Стратегії.

Дякуємо учасникам засідання за плідну співпрацю!