Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу комунальної власності, містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства та благоустрою Синевирської сільської ради.

Дата: 06.08.2021 18:15

Оголошення

Синевирська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади в орган місцевого самоврядування:

1. Начальник відділу комунальної власності, містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства та благоустрою Синевирської сільської ради.

Громадянство України.

Наявність вищої освіти не нижче ступеня магістра, спеціаліста.

Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.

Вільне володіння державною мовою.

Знання законодавства: Конституції України, законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», «Про місцеве самоврядування в Україні».

Знання спеціального законодавства, що пов’язане із завданнями та змістом роботи посадової особи місцевого самоврядування відповідно до посадової інструкції (положення про структурний підрозділ): Цивільний кодекс України, Господарський кодекс України, Житловий кодекс України, Закони України «Про архітектурну діяльність», «Про основи містобудування», «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про житлово-комунальні послуги».

Володіння персональним комп’ютером у режимі користувача.

Ділові якості: оперативність, аналітичні здібності, здатність концентруватись на деталях, стресостійкість, вимогливість, дотримання етичних норм поведінки.

Особистісні якості: ініціативність, комунікабельність, відповідальність, дисциплінованість, емоційна стабільність, тактовність.

Необхідні документи для участі у конкурсі:

• заява про участь у конкурсі;
  • особова картка (форма П-2 ДС);
  • автобіографія;
  • дві фотокартки розміром 4x6;
  • копія документа про освіту;
  • копія паспорта;
  • копія реєстраційної картки платника податків;
  • електронна декларація про доходи.

Для довідок та подання документів для участі у проходженні конкурсу на заміщення вакантної посади звертатися до Синевирської  сільської ради за адресою: 90041, Закарпатська область, Хустський  район, с. Синевир,  буд. 1066. Телефон для довідок: (0976278322).

Термін подання документів: 30 календарних днів від дня подання оголошення про проведення конкурсу на сайті сільської ради.