Жителі с. Синевир (Потік, Замочарь та Глухий край) матимуть безпечну та якісну дорогу до свої домівок.

Дата: 13.08.2021 13:50

Фото без описуДля цього вони згуртувалися та заручилися допомогою місцевої влади.

Бічна дорога загального користування  комунального значення  давно потребувала реконструкції. Уже десятиліттями майже половина жителів с. Синевир змушені їздити і ходити дорогою, яка  більшу частину року нагадує смугу перешкод.  Зимою під час відлиги  дорога перетворюється у місиво із снігу і води, у морози  - на ковзанку, а весною і літом  - у бурхливий потік води.

При таких умовах до будинків не може доїхати навіть пожежна чи швидка допомога. Частина села відрізана від центральної дороги, з усіма витікаючими з цього наслідками.

А все через відсутність стоку води.

Проблему можна вирішити лише будівництвом водовідвідної канави  з однієї сторони дороги та  ремонтом дорожнього полотна.

Саме для тому, сьогодні, зібралися жителі Потока, Замочарі та Глухого краю, щоб разом з сільськими депутатами і головою громади Іваном Чупом  знайти можливість  зрушити справу з мертвої точки.

У деяких місцях необхідно розширити дорожнє полотно. Окрема подяка  тим мешканцям, які із зрозумінням віднеслися до ситуації  і дали згоду на незначне перенесення огорожі для блага громади.

За словами Іван Чупа найближчим часом буде замовлено  проектно-кошторисну документацію  на реконструкції дороги комунального значення і паралельно вже розпочато пошук коштів. Планується залучити декілька джерел фінансування.

Такі зустрічі, конструктивний діалог та взаєморозуміння – єдиний шлях до вирішення наболілих питань. Відрадно, що перші згуртувалися і  показали успішний приклад співпраці  жителі лівобережжя.

Дякуємо всім,  хто долучився, і показав приклад для наслідування.

Лише спільними зусиллями місцевої влади, бізнесу та мешканців села можна зробити наші села кращими і комфортними.

Успіхів всім і процвітання громаді!