Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу освіти, культури, сім’ї, молода та спорту

Дата: 31.08.2021 11:11

Оголошення

Синевирська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади в орган місцевого самоврядування:

1. Головний спеціаліст відділу освіти, культури, сім’ї, молода та спорту.

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів. Вища освіта (магістр, спеціаліст) педагогічного спрямування, вільне володіння державною мовою. Без вимог до стажу роботи.

Повинен знати. Конституцію України; закони України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про освіту», «Про загальну середню освіти», «Про культуру», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про державну службу», «Про запобігання корупції» та інші закони України з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування; інші підзаконні нормативно-правові акти, що стосуються розвитку відповідних сфер управління; основи психології, правила внутрішнього трудового розпорядку; правила ділового етикету; правила охорони праці та протипожежної безпеки; основні програми роботи на комп'ютері.

Необхідні документи для участі у конкурсі:

• заява про участь у конкурсі;
  • особова картка (форма П-2 ДС);
  • автобіографія;
  • дві фотокартки розміром 4x6;
  • копія документа про освіту;
  • копія паспорта;
  • копія реєстраційної картки платника податків;
  • електронна декларація про доходи.

Для довідок та подання документів для участі у проходженні конкурсу на заміщення вакантної посади звертатися до Синевирської  сільської ради за адресою: 90041, Закарпатська область, Хустський  район, с. Синевир,  буд. 1066. Телефон для довідок: (0976278322).

Термін подання документів: 30 календарних днів від дня опублікування оголошення про проведення конкурсу на сайті сільської ради.