Вітання з Днем знань!

Дата: 01.09.2021 14:32

Фото без описуСердечно вітаю вчителів, учнів та їх батьків  із Днем знань та початком нового навчального року!

День знань – це свято всіх, хто вчиться і навчає, хто виряджає до школи і зустрічає з неї, хто щодня везе шкільним автобусом, хто спонукає до творчості та спортивних перемог, хто допомагає зрозуміти прості та вічні істини, завдяки яким з маленької людини формується особистість.

Урочисто лунає знайома всім мелодія Першого дзвоника. Надзвичайно хвилююче вона звучить для першокласників, які в цей святковий день ступають на дорогу Знань. З особливим трепетом звертаюся до першокласників – нехай ваш шлях буде захоплюючим, цікавим та надзвичайно пізнавальним. Гарної вам подорожі країною знань!

Шановні вчителі  пам’ятайте – саме завдяки Вашій щоденній праці твориться майбутнє громади та всієї країни. Тільки від Вас залежить якою стане маленька людина в майбутньому: окриленою, здатною на великі вчинки, досягатиме висот і результатів чи буде безпорадною і немічною у круговерті сучасного життя!

Бажаю Всім  мудрості,  миру і злагоди у житті, родинного затишку та віри в щасливе майбутнє добра, натхнення, задоволення від результатів своєї праці!

Нехай новий навчальний рік стане роком нових професійних досягнень, наукових відкриттів та особистих звершень, а життя виставляє лише гарні оцінки!

З повагою

Голова Синевирської громади                                                                                                     Іван Чуп

Усміхнені, красиві та щасливі школярі Синевирської громади.