Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади начальника сектору соціального захисту.

Дата: 12.11.2021 16:04

Оголошення

Синевирська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади в орган місцевого самоврядування:

1. Начальник сектору соціального захисту.

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів. Вища освіта (магістр, спеціаліст), вільне володіння державною мовою. Стаж роботи в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності не менше 2-х років.

Повинен знати. Конституцію України; закони України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про державну службу», «Про соціальні послуги», «Про запобігання корупції» та інші закони України з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування; інші підзаконні нормативно-правові акти, що стосуються розвитку відповідних сфер управління; основи психології, правила внутрішнього трудового розпорядку; правила ділового етикету; правила охорони праці та протипожежної безпеки; основні програми роботи на комп'ютері.

Необхідні документи для участі у конкурсі:

• заява про участь у конкурсі;
  • особова картка (форма П-2 ДС);
  • автобіографія;
  • дві фотокартки розміром 4x6;
  • копія документа про освіту;
  • копія паспорта;
  • копія реєстраційної картки платника податків;
  • електронна декларація про доходи.

Для довідок та подання документів для участі у проходженні конкурсу на заміщення вакантної посади звертатися до Синевирської  сільської ради за адресою: 90041, Закарпатська область, Хустський  район, с. Синевир,  буд. 1066. Телефон для довідок: (0976278322).

Термін подання документів: 30 календарних днів від дня подання оголошення про проведення конкурсу на сайті сільської ради.