Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади директора Синевирсько-Полянського закладу дошкільної освіти Синевирської сільської ради

Дата: 16.11.2021 08:34

Синевирська сільська рада оголошує конкурс на посаду директора Синевирсько-Полянського закладу дошкільної освіти Синевирської сільської ради

Прийом документів починається з дня оприлюднення оголошення на сайті Синевирської сільської ради і триває упродовж 30 календарних днів.

Перше засідання конкурсної комісії проводиться через 5 днів після закінчення строку приймання документів, про що повідомляється кандидат не пізніше як за 5 днів до дня його проведення.

На першому засіданні конкурсна комісія розглядає документи, подані кандидатами на посаду Директора на відповідність кваліфікаційним вимогам. Результати розгляду невідкладно повідомляються кандидатам електронною поштою чи іншим засобом зв’язку, зазначеним в автобіографії.

На другому засіданні конкурсна комісія проводить іспит:

- перевірки на знання законодавства України у сфері освіти, зокрема Законів України «Про освіту»«Про дошкільну освіту», інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти, а також Концепції реалізації державної політики у сфері реформування дошкільної освіти на період до 2029 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 року № 988?р.

Перевірка на знання законодавства України у сфері освіти проводиться шляхом складання іспиту.

Умови проведення конкурсу

Обов’язковою умовою проведення конкурсного добору є його відкритість.

Представники засобів масової інформації та громадськості мають право бути присутніми на засіданнях конкурсної комісії під час проведення іспиту з кандидатами.

До участі в конкурсі не допускаються особи, які:

- визнані в установленому порядку недієздатними або їх дієздатність обмежена;

- мають судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яких протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;

- є близькими особами або членами сім’ї керівників органу, що відповідно до статутних документів здійснює управління закладом дошкільної освіти органу місцевого самоврядування.

Вимоги до кандидатів для участі в конкурсі

Особа, яка бере участь у конкурсі, упродовж 30 календарних днів з дня оголошення конкурсу подає наступні документи:

• заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
  • копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
  • копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);
  • копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;
  • копію військового квитка, приписного свідоцтва або довідки, яка видається замість військового квитка (за наявності);
  • дві фотокартки розміром 4×6;
  • мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Зазначені документи приймаються за адресою: Синевирська сільська рада, буд. 1066, відділ освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту.

Електронна адреса: osvita.synevyr.rada@ukr.net

Відповідальність за достовірність поданої інформації несе кандидат.