Зупинимо СНІД – поки він не зупинив нас

Дата: 01.12.2021 15:32
Кількість переглядів: 2051

1 грудня вся світова спільнота відзначає Всесвітній День боротьби зі СНІДом. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема.

Всесвітній День боротьби зі СНІДом почали відзначати з 1988 року. Тоді міністри охорони здоров'я всіх країн закликали до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією про ВІЛ/СНІД. З того часу цей день відзначається щороку. Він став одним із найбільш визнаних міжнародних днів здоров’я і можливістю підвищити рівень обізнаності про це захворювання і його профілактику.

Молодь повинна знати про загрозу, пов’язану з поширенням цієї хвороби, та цінувати найдорожче, що є в житті – здоров’я.

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом в  навчальних закладах району було проведено ряд  інформаційно-просвітницьких заходів.

В Синевирському ЗЗСО І-ІІІ ступенів з учнями 10-А класу було проведено виховне заняття з метою:

1. надання учням повної та достовірної інформації про ВІЛ/СНІД, шляхи його передачі, ситуації ризику, розвінчання міфів;
  2. привернення уваги до проблеми, висунути аргументи на користь безпечної поведінки, допомогти виробленню навичок такої поведінки;
  3. сформувати позитивну мотивацію на здоровий спосіб життя, свідоме ставлення до власного здоров'я та поведінки щодо профілактики поширення ВІЛ-інфекції;
  4. спрямувати здобувачів освіти на толерантне ставлення до людей, які живуть із ВІЛ;
  5. спонукати до вироблення осмисленої і зваженої особистісної та громадської позиції щодо проблематики ВІЛ/СНІДу.

А перегляд презентації під час заняття допоміг учням закріпити набуті знання.

У Синевирсько-Полянському ЗЗСО І-ІІІ ступенів були проведені такі  заходи: години спілкування, тренінги, перегляд тематичних соціальних відеороликів, виставка науково-інформаційної літератури

Все це було направлено на формування здорового способу підвищення рівня обізнаності учнів про ВІЛ/СНІД, його профілактику та толерантне ставлення до ВІЛ-інфікованих.