Економіка, суспільство, екологія і туризм – основні напрямки розвитку Синевирської громади на наступні 5 років.

Дата: 09.12.2021 08:41

А ще – розвиток брендів, кластеризація локальної економіки, підвищення якості освіти та медицини, розвиток культури і смарт-спеціалізація.

Так вирішила робоча група на 4 засіданні з розробки Стратегії розвитку. Це було   найпродуктивніше  та цікаве засідання, на якому обговорювалися проектні ідеї.

«Громада в стилі ЕКО» - така коротка назва бачення розвитку громади, навколо якої формуються  стратегічні та операційні цілі, завдання і проектні ідеї  розвитку громади на найближчі  років.

Найбільше технічних завдань до проектів стосувалися розвитку  інфраструктури: будівництво доріг, капітальні ремонти та реконструкції корпусів закладів освіти, медицини та культури, підвищення енергоефективності та енергозбереження.

Не обійшли увагою члени робочої групи спорт і культурне дозвілля. Зокрема планується встворити футбольну команду «Синевир» та навчати юних футболістів, відродити самодіяльність, створити ряд культурних просторів, відкрити тренажерний зал, облагородити середсілля, облаштувати зони відпочинку біля річки.

Для активізації жителів громади буде започаткований конкурс «Бюджет участі».

Серед новинок – смарт-спеціалізація під робочою назвою «Інноваційне природокористування».

Якщо маєте цікаві ідеї для розвитку громади, чи бажаєте долучитися до виконання вищезгаданих проектів – звертайтеся в приймальну сільської ради.

Зробимо громаду кращою!