Договір міжмуніципального співробітництва, стратегію розвитку та стан реалізації проєктів

Дата: 16.12.2021 14:51

обговорювали на нараді працівники Синевирської  сільської ради з експертами Закарпатського офісу   ULEAD.

Договір про міжмуніципальне співробітництво  ініціювала Синевирська сільська рада.
  Колочавська, Міжгірська, Пилипецька та Синевирська громада об’єдналася для реалізацію спільного проєкту щодо створення та розвитку регіональної туристичної дестинації під робочою назвою «Центр Українських Карпат»
Головна мета проекту  - сприяння розвитку туризму як основи локальної економіки. На даний час громади працюють над узгодженням заходів, які плануються реалізувати протягом наступних 5 років.

Розробка стратегія розвитку  Синевирської  громади  підходить до завершення, тому думка експертів та їх рекомендації допоможуть зробити документ ефективним та успішним.

Вкінці учасники онлайн зустрічі проговорили організаційні моменти робочої зустрічі на якій буде презентовано бренд-бук  «Синевир-ЕКО». Бренд  розробляється у рамках реалізації проекту «Локальний бренд «Синевир-Еко» – ефективний інструмент розвитку місцевого бізнесу» за фінансової підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку ULEAD з Європою.
#Синевир_ЕКО     ULEAD з Європою в Закарпатській області