«Здорова молодь – успішна громада»

Дата: 29.10.2021 19:51

Під такою назвою у школах громади в останній день перед осінніми канікулами пройшов День здоров’я.

У заходах взяли участь маже всі учні та вчителі  навчальних закладів громади.

У початкових класах були проведені уроки здоров’я та хвилинки фізичної культури.  Молодші школярі в ігровій формі дізналися як зберегти найцінніший скарб – здоров’я.

На уроках фізичної культури  у старших класах були проведені змагання між учнями по силових  вправах, які виконуються  при заняттях на спортивних майданчиках типу «Воркаут».

Саме такий майданчик планується звести Синевирсько-Полянській ЗССО

Для цього керівники навчального закладу  разом з вчителями фізичної культури та  старшокласниками підібрали та підготували площадку для встановлення багатофункціонального спортивного комплексу.

Спортивний комплекс буде закуплено у рамках реалізації проекту «Здорова молодь – успішна громада», за частковим фінансування Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна» у партнерстві з Міністерством розвитку громад і територій України, Львівською, Закарпатською, Івано-Франківською, Чернівецькою обласними державними адміністраціями і обласними радами.

Заходи, покликані популяризувати здоровий спосіб життя та привчити молодь до занять спортом та активного дозвілля  в громаді планується проводити частіше.