Конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу загальної, організаційної та кадрової роботи

Дата: 17.01.2022 20:44

Синевирська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади в орган місцевого самоврядування:

1. Начальник відділу загальної, організаційної та кадрової роботи.

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів. Вища освіта (магістр, спеціаліст), вільне володіння державною мовою. Стаж роботи в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності не менше 2-х років.

Повинен знати.Конституцію України, Закони України: «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування”, «Про звернення громадян», «Про доступ до публічної інформації», «Про запобігання і протидії корупції», Типову Інструкцію з діловодства та інші нормативні акти з питань, що належать до компетенції відділу, методику ведення кадрової роботи. Регламент роботи виконавчого комітету сільської ради. Практику застосування чинного законодавства; інструкцію з діловодства; правила ділового етикету; правила та норми охорони праці і протипожежного захисту; основні принципи роботи на комп’ютері та відповідні програмні засоби, володіти державною мовою.

Необхідні документи для участі у конкурсі:

• заява про участь у конкурсі;
  • особова картка (форма П-2 ДС);
  • автобіографія;
  • дві фотокартки розміром 4x6;
  • копія документа про освіту;
  • копія паспорта;
  • копія реєстраційної картки платника податків;
  • електронна декларація про доходи.

Для довідок та подання документів для участі у проходженні конкурсу на заміщення вакантної посади звертатися до Синевирської  сільської ради за адресою: 90041, Закарпатська область, Хустський  район, с. Синевир,  буд. 1066. Телефон для довідок: (0976278322).

Термін подання документів: 30 календарних днів від дня подання оголошення про проведення конкурсу на сайті сільської ради.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)