Вшанування багатодітної матері відбулося сьогодні у приміщенні адмінбудівлі Синевирської сільської ради.

Дата: 07.02.2022 20:55

Посвідчення та нагрудний знак до почесного звання України «Мати-героїня» вручив перший заступник голови Хустської  РДА Іванчо Юрій Олексійович.

За його словами народити та виховати  п’ять дітей не проста справа.

«Виховaння однієї дитини це  ще і серйозна відповідальність, a якщо говорити про п’ять і більше дітей, то це потребує у стільки ж рaзів більше турботи, терпіння та витримки.

Людський ресурс громади разом з економічним потенціалом є основою розвитку громади та її спроможності.

Крім того, Ви своїм прикладом  утверджуєте цінності родини. Переконаний, ваші діти будуть гідними громадянами нашого краю» - відзначив Юрій Олексійович.

Голова громади Іван Чуп подякував  жінці-героїні за  зразкове виконання материнських обов’язків та побажав гарного здоров’я, добробуту, родинного затишку та Божої ласки  всій родині.

Заступник голови Синевирської сільської ради Марія Красняник  розповіла, що в село Синевирська Поляна традиційно багатодітне. Тут нараховується більше 100 родин, де виховали  п’ять і більше дітей.

«Як кажуть у народі, мало народити дитину, її треба ще й виховати порядною, доброю, гарною людиною. А щасливі діти зростають лише в дружній родині та під опікою щасливих батьків. Щастя, добра, здоров’я і Божої благодаті Вашій родині» - підсумувала зустріч Марія Михайлівна