Оголошено національний конкурс “Благодійна Україна”

Дата: 15.02.2022 15:04

Національний конкурс “Благодійна Україна” заснований Асоціацією благодійників України з метою відзначення кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їхніх організацій та ефективних практик, інших колективів та організацій, які реалізували значні благодійні проєкти та акції в Україні протягом звітного року.

Збір конкурсних заявок триватиме до 7 березня 2022 року.

Для участі у конкурсі необхідно подати конкурсну заявку відповідної форми

Форму заявки можна скачати за посиланням Zayavka-BlagoUkraine-2021

До заявки доцільно додати заскановані фотографії, публікації, відгуки, рекомендації тощо, які характеризують діяльність благодійника або хід реалізації благодійного проєкту (ініціативи).

У даному конкурсі можуть брати участь благодійники/волонтери, які надавали благодійну допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем у період з 1 січня по 31 грудня 2021 року; благодійні проєкти (ініціативи), реалізація яких (повністю або окремого етапу) була здійснена у зазначений період; суспільні інституції, які у цей період провадили діяльність, спрямовану на розвиток і підтримку благодійності в Україні, благоотримувачі, представники медіа. Кількість поданих заявок від однієї організації/фахівця є необмеженою.

Заявки на участь у конкурсі можуть подавати безпосередньо самі благодійники, набувачі благодійної допомоги та будь-які неурядові організації та фізичні особи (окрім органів державної влади, місцевого самоврядування та політичних партій), незалежно від громадянства, зацікавлені у розвитку та популяризації благодійних ініціатив.

Цьогоріч переможців визначатимуть у таких номінаціях:

Основні колективні номінації:

- благодійність великого бізнесу;

- благодійність середнього та малого бізнесу;

- корпоративна благодійність;

- колективне волонтерство;

- всеукраїнська благодійність;

- регіональна благодійність;

- місцева благодійність;

- благодійність в охороні здоров’я;

- благодійність в освіті та науці;

- благодійність у культурі та мистецтві;

- благодійність у соціальній сфері;

- благодійність у сфері екології та охорони довкілля;

- благодійність у захисті України;

- благодійність неурядового сектору.

- «Добро починається з тебе» (дитяча благодійність);

- «Молодіжні благодійні ініціативи».

- Благодійна акція року;

- «Платформа добра»;

- інноваційність в благодійності.

Індивідуальні номінації:

- благодійник року;

- волонтер року;

- менеджер року у сфері доброчинності (окрема заявка). Menedzher-Zayavka-BlagoUkraine-2021

Спеціальні номінації:

- медіа і благодійність;

- допомога з-закордону;

- народний благодійник (відзнака з онлайн голосуванням).

У рамках всеукраїнського конкурсу відбуваються і регіональні етапи конкурсу “Благодійна Україна - 2021”.

Оголошення результатів Національного конкурсу «Благодійна Україна» відбувається на підсумковій пресконференція, а оголошення переможців - під час урочистої церемонії, яка щорічно відбувається в Києві навесні наступного року за звітним. Переможці нагороджуються спеціальними відзнаками «Ангел добра», дипломами та призами, встановленими Оргкомітетом і партнерами конкурсу.

Додаткову інформацію про конкурс можна отримати за посиланням https://blagoukraine.org/ukr/about.html