Відтепер ВПО можуть отримати довідку й виплати в Дії
Від сьогодні українці можуть стати на облік як ВПО й отримати щомісячну допомогу в Дії, інформує заступник очільника краю Олександр Пацкан.
«Процес отримання відповідного статусу й підтримки від держави для переселенців став ще простішим. Також послуга в застосунку допоможе уникнути черг у ЦНАПах, оскільки в нашій області проживає велика кількість вимушено переміщених осіб», — наголосив заступник голови ОВА.
За його словами, кошти надходитимуть безпосередньо на картку єПідтримки. Можна буде розраховуватися без обмежень, а також знімати готівку. Йдеться про щомісячні виплати в розмірі 2 000 грн для дорослих і 3 000 для дітей та осіб з інвалідністю.
«Зараз послуга доступна для українців, які раніше не були зареєстровані як ВПО, однак згодом скористатися нею зможуть усі переселенці», — зауважив Олександр Пацкан.
![1??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t93/1.5/16/31_20e3.png)
![????????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ta5/1.5/16/1f449_1f3fb.png)
![????????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ta5/1.5/16/1f449_1f3fb.png)
![????????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ta5/1.5/16/1f449_1f3fb.png)
![2??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb2/1.5/16/32_20e3.png)
![????????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ta5/1.5/16/1f449_1f3fb.png)
![3??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td1/1.5/16/33_20e3.png)
![4??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf0/1.5/16/34_20e3.png)
![5??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf/1.5/16/35_20e3.png)
![??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td7/1.5/16/2757.png)
І