Нове обладнання для сільської амбулаторії

Дата: 16.05.2022 16:11

Синевирська  амбулаторія загальної практики сімейної медицини отримала  мобільний комплект лікаря для обстеження пацієнтів   укомплектований цифровими  пристроями для обстеження пацієнта!

Це стало можливим завдяки перемозі Синевирської громади в проекті «Посилення стійкості громад в регіонах України», що реалізується Програмою розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки уряду Великої Британії.

У зручній валізі, вартістю 86 тис. грн.  компактно розташоване все необхідне для термінових обстежень пацієнтів: електрокардіограф, спірометр портативний, стетоскоп, пульсоксиметр, автономний тонометр для вимірювання артеріального тиску та частоти пульсу, автоматичний термометр, апарат для вимірювання рівня глюкози та холестерину, цифровий дерматоскоп, оглядова камера, монітор життєво важливих показників.

Відтепер сімейні лікарі мають змогу не лише  оперативно і якісно обстежити в тому числі і важкохворих нетранспортабельних пацієнтів, а й миттєво передати результат   вузькопрофільним спеціалістам.
Якісне обстеження дає змогу  з високою точністю поставити діагноз і призначити ефективне лікування.
Здоров’я Вам і миру!