До уваги приватних підприємців та управлінців бізнесу!

Дата: 01.06.2022 17:12

Фото без описуЗапрошуємо приватних підприємців та менеджерів взяти участь  в опитуванні та дати оцінку стану й потреб українського бізнесу до та після повномасштабної війни.

Ваші відповіді допоможуть розробити ефективний план дій та механізми відновлення розвитку підприємництва, МСБ, експорту, як на рівні територіальних громад, регіонів, окремих секторів/кластерів, фінансово-кредитного сектору, так і на національному рівні.

Дослідження проводять Центр розвитку інновацій  Офіс з розвитку підприємництва та експорту, національний проєкт Дія.Бізнес спільно з Advanter Group  у співпраці з Міністерством цифрової трансформації України, Міністерством економіки України, Міністерством фінансів України, Міністерством розвитку громад та територій, за участі Коаліції бізнес-спільнот за модернізацію України та за підтримки Європейського Союзу та Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» у межах Ініціативи для відновлення економіки, розвитку підприємництва та експорту України

Будь ласка, ЗАПОВНІТЬ АНКЕТУ до 04.06.2022 включно і долучайте до дослідження дружні Вам бізнеси та спільноти/кластери за посиланням:

Опрацьовані результати опитування будуть надіслані всім учасникам та відповідним органам державної влади, робочим групам й донорським організаціям.