Готуємо заклад освіти до нового навчального року в умовах збройної агресії російської федерації

Дата: 27.06.2022 09:58

Новий навчальний рік повинен розпочатися в безпечних закладах, про цеповідомив Міністросвіти і науки України Сергій Шкарлет. Він зазначив, що питання безпеки є комплексним, його розв’язанням займаються представники МОН, Міністерства розвитку громад і територій, МВС, ДСНС, а також інших організацій і структур.

З метою організації роботи із підготовки закладу освіти до нового навчального року керівник закладу освіти уживає заходів щодо приведення інженерно-технічних комунікацій, устаткування, обладнання у відповідність до чинних стандартів, правил, норм.

Вимоги щодо створення, утримання, експлуатації та ведення обліку фонду захисних споруд цивільного захисту встановлено відповідними нормативними документами. Пропонуємо ознайомитися з актуальною інформацією із зазначених питань: