Родини військовослужбовців та жителі Синевирської громади, котрі прихистили в себе вдома ВПО, можуть отримати пільгові кредити на підготовку до опалювального сезону

Дата: 10.08.2022 14:40

Закарпатські домогосподарства, котрі прихистили ВПО, та сім'ї військовослужбовців можуть отримати пільговий кредит на підготовку до опалювального сезону. Відповідний механізм підтримки доопрацювали за дорученням голови ОВА Віктора Микити, зауважив Петро Добромільський.

Йдеться про близько 50 тисяч грн для однієї родини, однак суму будуть розраховувати залежно й від площі будинку, платоспроможності громадян тощо.

«Ініціатива "Власний дім" спрямована на допомогу сім'ям, котрі сьогодні потребують такої підтримки. Завдяки їй ще більше наших краян зможуть прихистити ВПО у своїх домівках. За ці кошти люди матимуть змогу модернізувати систему опалення: замінити котел, провести внутрішні мережі водопостачання та водовідведення, утеплити житло тощо», - підкреслив Петро Добромільський.

Зараз триває процес опрацювання списків громадян, котрі хочуть отримати пільговий кредит.

За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном – 096 105 63 00.