Допомога людям, що пережили сексуальне насильство

Дата: 30.09.2022 14:49

Благодійний фонд “Сильні” надає допомогу людям, які пережили сексуальне насилля під час війни

Під час повномасштабного вторгнення неможливо зафіксуватикількістьвипадків сексуального насилля з боку окупантів. Сексуальне насилля під часвійни не має строку давності. Незалежно від того, коли людина заявить про злочин - винного можна буде притягнути до відповідальності.

Запити про допомогу продовжують надходити до благодійного фонду “Сильні”, який надає безкоштовну:

• психологічну (фонд організовує як разову консультацію, так і терапевтичний курс);
  • медичну(фонд організовує та оплачує медичні послуги);
  • юридичну допомогу людям, які пережили сексуальне насильство (партнери фонду готові знайти адвокатів у потрібному регіоні, в разі необхідності фонд оплатить їхню роботу).

Доброчинці оплачують медичні та психотерапевтичні послуги. Юристи надають консультації та допомагають задокументувати факти зґвалтувань як воєнних злочинів, задля використання свідчень у міжнародному суді з прав людини.

Запити людей, які пережили сексуальне насильство чи їхніх батьків є абсолютно конфіденційними. Звернутися за допомогою та дізнатися більше про роботу фонду можна за посиланням - sylni.org. Після звернення з людиною зв’яжеться консультант, щоб детальніше обговорити вид допомоги, який потрібно надати. Люди можуть відмовитися від допомоги у будь-який момент.