Дата: 18.10.2022 10:36

Олімпійський тиждень – це всеукраїнський спортивно-видовищний захід, спрямований на популяризацію спорту, здорового способу життя та розвиток олімпійського руху в Україні.

Основними формами проведення Олімпійського тижня є спортивно-видовищні дійства, обов’язковими елементами яких є проведення змагань з олімпійських видів спорту, семінарів, конференцій, форумів, конкурсів, пов’язаних з розвитком та пропагандою олімпійського руху.

Протягом тижня вчителі фізичної культури кожного закладу освіти знайомлять  дітей з історією та традиціями Олімпійських ігор сучасності, олімпійськими видами спорту.

На території Синевирської територіальної громади були проведені такі заходи « Біг на довгі дистанції» - проводився у старших класах 9-11 з урахуванням часу, де було визначено кращих учнів.

Футбол у 5-9 класах – футбол проводився у 5-9 класах за коловою системою.

Легка атлетика, крос 5-11 класи – легкоатлетичний крос проводився у 5-11 класах без урахування часу.

Настільний теніс – проводився за системою вибування.

У 1-11 класах  проведено виховні години, бесіди на спортивну тематику:

«Спорт стає засобом виховання тоді,

коли він – улюблене заняття кожного»

В.Сухомлинський

Олімпійський урок «Спорт і фізичне виховання – утвердження здорового способу життя та зміцнення миру»;  Виробити стійку мотивацію у школярів до систематичних занять фізичними вправами і ведення здорового способу життя.