У Синевирському ОЗЗСО урочисто відкрили багатофункціональний спортивний майданчик

Дата: 24.10.2022 10:49

Фото без описуСпортивна споруда зведена за сприяння народного депутата  Слуга Народу - Михайло Лаба - Округ 70 . Частину робіт було виконано також за кошти сільського бюджету.

Свято розпочалося з гімна України та хвилини мовчання за загиблими героями України.

Символічну стрічку перерізали: народний депутат України Михайло Лаба, голова громади Іван Чуп та  голова федерації футболу Хустського району Ромео  Буковецький.
Голова територіальної громади Іван Чуп подякував Михайлу Лабі за підтримку спорту у гірському селі.
Михайло Лаба та Буковецький Ромео побажали школярам рости здоровими, перемагати і бути успішними.
Опісля гості ударами футбольного м’яча  відкрили майданчик і розпочали футбольні змагання  між шкільними командами навколишніх сіл. (Синевир, Синевирська Поляна, Горб і Колочава)
У запеклій, майже рівній,  спортивній боротьбі перемогу здобула учнівська команда села Синевир.
Почесну місію нагородження команд доручити директору Негровецького ЗЗСО Василю Васильовичу Яремі, який приїхав на короткий відпочинок з передової. Його промова до глибини душі вразила присутніх. Ми вдячні Вам за мужність, силу, витривалість, патріотизм. За те, що Ви бороните  Україну та захищаєте наше спокій.
  Вітаємо наших юних футболістів і бажаємо успішних виступів на всіх змаганнях.
 Всі команди-учасники змагань були нагороджені цінними подарунками.