Школярів вчили безпеці

Дата: 24.10.2022 11:40

Рятувальники Хустського районного управління ГУ ДСНС нагадали громадянам, яких правил безпеки необхідно дотримуватись в осінньо-зимовий період                               .

21 жовтня рятувальники здійснили профілактичне відпрацювання населеного пункту Синевирська Поляна, Синевирської територіальної громади. Під час заходів рятувальники нагадали громадянам про дотримання правил пожежної безпеки, зокрема і, враховуючи настання осінньо-зимового пожежонебезпечного періоду, під час експлуатації пічного опалення та побутових електроприладів, а також про необхідність стежити за їх справністю. Крім цього, рятувальники завітали в навчальний заклад Синевирсько-Полянського ЗЗСО І-ІІІ ст, та розповіли учням про мінну безпеку, а саме що таке вибухонебезпечні предмети та як діяти при їх виявленні. Кожен співрозмовник отримував від рятувальників тематичні листівки та пам’ятки.
Рятувальники сподіваються, що така роз’яснювальна робота дозволить зменшити кількість пожеж, надзвичайних подій та трагічних випадків.