Правова допомога постраждалим від домашнього насильства

Дата: 02.12.2022 10:00

Фото без описуПостраждалі від домашнього насильства можуть отримати безоплатно допомогу юриста або адвоката, звернувшись до системи Безоплатна правова допомога.

Першим кроком у боротьбі з домашнім насильством є розуміння, що відбувається саме домашнє насильство. Для нього характерна повторюваність, інколи воно може тривати роками.

Домашнє насильство можуть вчиняти:
➡️чоловік щодо дружини, дружина щодо чоловіка (у тому числі колишньої/го);
➡️дорослі діти щодо батьків, батьки щодо дітей;
➡️люди, що разом проживають і ведуть спільне господарство, однак не є родичами тощо.

Якщо ви вважаєте, що ви чи ваші близькі зазнають домашнього насильства, або не впевнені і потрібна консультація, телефонуйте до контакт-центру  системи БПД за номером

0 800 213 103
Звертайтеся за правовою допомогою до системи БПД – розкажіть про ситуацію та дізнайтеся план ваших майбутніх дій, щоб зупинити насильство.

Інші сервіси для постраждалих від домашнього насильства:
1547 Урядовий контактний центр. Інформація, психологічна підтримка, реєстрація відповідного звернення до державних органів.
Дзвінки безкоштовні, працює цілодобово.

116 123 (з мобільного) або 0 800 500 335 (зі стаціонарного) Національна гаряча лінія з попередження домашнього насильства. Інформація, соціально-психологічна та юридична підтримка.
Дзвінки безкоштовні, працює цілодобово.