У Синевирській територіальній громаді проведено ІІ-етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови і літератури, історії та математики.

Дата: 17.02.2023 09:35

Фото без описуВсеукраїнські учнівські олімпіади — це різновид інтелектуальних змагань на освітньому просторі України, покликаний заохотити учнівську молодь до вивчення окремих предметів.

З метою виявлення і розвитку в учнів творчих здібностей, інтересу до наукової (науково-дослідницької) діяльності, сприяння професійній орієнтації школярів в Україні проводяться різноманітні інтелектуальні змагання на державному рівні.
Згідно з положенням, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України, Всеукраїнські олімпіади з навчальних предметів відбуваються у чотири етапи, які традиційно позначають римськими цифрами: шкільні (I), районні (II), обласні (III) олімпіади та фінальний, власне Всеукраїнський, IV етап.