Пам'яті Героїв Майдану.

Дата: 22.03.2023 15:36

Фото без опису  Їх назвали Небесною Сотнею - українців, які загинули у Києві на майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути народом, за країну в якій не страшно жити і народжувати дітей.

Від нас пішла Сотня найкращих,тих, для кого "справедливість", "гідність", "свобода", "Україна" були не просто словами, а сенсом життя.

І зараз, на превеликий жаль, Небесною Сотнею не закінчується біль і страждання України. Проклятий ворог хоче розділити нашу землю, знищити українську націю, змінити історію.

Та ми віримо, що Перемога зовсім близько, завдяки нашим героїчним Збройним Силам України. Вони найкращі! Ми гордимося ними! Вони ніколи не дозволять здійснитися путінським планам, бо в їхніх серцях горить вогонь любові до рідної землі, до свого народу та велика віра в ПЕРЕМОГУ!